ساخت انواع آینه کنسول

Console & Mirror
کد خدمات :
کاربردها :
ابعاد :
متریال :
خدمات - طراحی و ساخت مصنوعات سفارشی چوبی جهت فضای داخلی - آینه کنسول
امتیاز این خدمت : 0
اشتراک گذاری

توضیحات

اگر سری به گذشته خود بزنیم کمدهای چوبی خانه‌ی مادربزرگ و پدربزرگ هامان را به یاد می‌آوریم که نقش گنجه را ایفا می‌کردند و نوعی از کمد برای قراردادن وسایل بود. امروزه این آبجکت با گستره وسیع‌تری از فرم و شکل و کاربرد با نام میز کنسول معرفی می‌شود. 
آینه کنسول ترکیبی جذاب از میز کنسول و آینه است. این عنصر را می‌توان در مکان‌های مختلف استفاده کرد و بسته به نوع آن کاربردهای مختلفی را خواهد داشت.
آینه کنسول جزو محصولاتی است که هیچ محدودیتی برای طراحی آن وجود ندارد. فرقی نمی‌کند فضایی مدرن در اختیار دارید یا فضایی کاملاً کلاسیک، فضایی بزرگ یا فضایی کم جا و کوچک، کافی است آینه کنسول درست را برای فضای خود انتخاب کنید تا زیبایی منحصربه‌فردی به فضای داخلی خود ببخشید.
 آینه کنسول را در فضاهای مختلفی می‌توان استفاده کرد، فضاهایی مثل اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق‌خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و ... حتی می‌توان این عنصر را در کنج‌های پرت و فضاهای بلااستفاده به کاربرد.

 

کاربردهای آینه کنسول

 

آینه کنسول در اتاق پذیرایی، آینه کنسول در اتاق نشیمن

یکی از مرسوم‌ترین انواع استفاده از آینه کنسول استفاده از آن در اتاق پذیرایی یا اتاق نشیمن است. با استفاده از یک ست زیبا و جذاب از میزناهارخوری و آینه کنسول یا میز تلویزیون و آینه کنسول می‌توانید تلفیقی همگن و جذاب را در این بخش از خانه‌ی خود به وجود بیاورید.
آینه کنسول اتاق پذیرایی می‌تواند از نوع مینیمال و مدرن یا کلاسیک باشد. همه‌ی این‌ها بستگی به سبک دیزاین داخلی خانه‌ی شما دارد. اگر کلیت وسایل مورداستفاده در خانه مدرن و ساده است باید آینه کنسول مدرن را انتخاب کنید و اگر کلیت چیدمان منزلتان کلاسیک است باید به سراغ آینه کنسول‌های کلاسیک بروید.

 

آینه کنسول در اتاق‌خواب

اگر اتاق‌خوابتان فضای کافی داشته باشد، استفاده از یک میز کنسول جذاب در آن می‌تواند علاوه بر ایجاد فضای اضافی برای قراردادن وسایل، زیبایی بصری به سزایی را برایتان ایجاد کند. 
اگر اتاق‌خوابتان فضای کافی ندارد، نگرا هیچ‌چیز نباشید. با یک تیر دونشان بزنید، از آینه کنسول به‌جای میز آرایش استفاده کنید و ضمن ایجاد فضای کافی برای قراردادن وسایلتان، از آن به‌عنوان میز آرایش نیز بهره ببرید.

 

 

یک نکته را بهتر است به یاد داشته باشیم، آینه کنسول‌ها می‌توانند هم کاربردی شبیه به کمد و بوفه داشته باشند و هم می‌توانند صرفاً نقش تزئینی داشته باشند

قیمت آینه کنسول چوبی

آینه کنسول‌ها بسته به فرم و طراحی خاصشان، متریال و مصالح مصرفی آن و پیچیدگی ساختشان قیمت‌های مختلفی دارند، آینه کنسول‌های زیر را در نظر بگیرید، هر یک ویژگی‌های خاص خودش را دارد و نمی‌توان قیمتی کلی برای آن ها در نظر گرفت.
اما در کل بهتر است بدانید هیچ محدودیتی وجود ندارد و طراحان ما با درنظرگرفتن بودجه‌ی شما، آینه کنسول مورد نظرتان را به بهترین شکل ممکن و با کیفیتی مثال‌زدنی طراحی می‌کنند.

 

متریال آینه کنسول 

آینه کنسول و میز کنسول‌ها را با انواع چوب می‌توان ساخت، بسته به بودجه‌ی شما، سبک دکوراسیون فضا و ... می‌توان کنسول مختص شما را ساخت. 
انواع چوب‌هایی که می‌توان با آن آینه کنسول و میز کنسول ساخت عبارت‌اند از: چوب افرا، گردو، بلوط، راش، ماهون، صنوبر، کاج، توسکا، سرو، ام دی اف و ...

 

 

نظرات مشتریان

ارسال نظر

Contact Us