تایل چوب پلاست فندقی

WPC Tile
نام محصول : WPC Tile
کد محصول :35021
اندازه : 30*30
کاربردها : کفسازی تراس ، کفسازی بالکن ، کفسازی حیاط ، طراحی داخلی
امتیاز این محصول : 0
دانلود کاتالوگ Download Catalog
اشتراک گذاری

توضیحات

تایل موزائیک چوب پلاست فندقی

هلدینگ کینگوود با هوشمندی در شناخت نیاز مخاطب و با استفاده از دانش طراحان و معماران، قدم در راه تولید محصولی باکیفیت و پرکاربرد تحت عنوان تایل موزائیک نهاده است . تایل موزائیک یکی از جدیدترین محصولات عرصه طراحی و ساخت است که به‌واسطه ویژگی‌های خاصش موردتوجه قرار گرفته است.
در ادامه ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول را به‌تفصیل بررسی می‌کنیم.

  • عدم نیاز به نصب

تایل موزائیک به‌هیچ‌عنوان نیاز به زیرسازی و نصب‌های پردردسر و زمان بر ندارد. این محصول به کمک زیره‌های پلاستیکی به‌صورت پازلی در هم چفت می‌شود و در کمتر از یک ساعت کف‌پوشی یکدست و زیبا خواهید داشت.

  • پرتابل (قابل جابه‌جایی)

یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران، عدم امکان جابه‌جایی محصولات است. سکونت گاه های موقت (استیجاری) یا میل به تنوع تغییر موجب شده است تا خریداران مایل به تهیه محصولات پرتابل باشند.
تایل موزائیک کینگوود با قابلیت جمع‌آوری و اسمبل مجدد (در کمتر از یک ساعت) یکی از به‌صرفه‌ترین و بهترین محصولات موجود در بازار به شمار می‌رود.

  • وزن سبک

وزن کم این محصول کمک می‌کند تا فشار وارده بر بام یا سقف طبقات به کمترین میزان خود برسد و امکان ایجاد فضای سبزی جذاب و کارآمد را برای شما فراهم می‌کند.

  • امکان ترکیب با سایر متریال‌ها 

تایل موزائیک را می‌توان با سایر متریال‌ها از جمله سایر تایل موزائیک‌ها، چمن مصنوعی، سنگ قلوه‌ای و ... ترکیب کرد و منظره‌ای مطبوع و دلپذیر را پدید آورد.

  • عدم نیاز به تعویض کل کف‌پوش در صورت آسیب‌دیدگی بخشی از آن 

بسیار برایمان پیش‌آمده که بخش از کف‌پوش آسیب‌دیده است و مجبور شده‌ایم کل کف‌پوش را تعویض کنیم و یا با ظاهر نامناسب به وجود آمده کنار بیاییم.
خوشبختانه تایل موزائیک این مشکل را نیز مرتفع کرده است. در صورت بروز هرگونه ناهمگونی می‌توانید تایل موزائیک دیگری را جایگزین کرده و در هزینه تعویض کل کف‌پوش صرفه‌جویی کنید.

 

شما می‌توانید این محصول را با بهترین قیمت و به‌صورت آنلاین و ارسال رایگان از طریق فروشگاه اینترنتی معاصرشاپ خریداری نمایید. همچنین در صورت تمایل به دریافت مشاوره، سفارش طراحی و خرید محصول با شماره‌های واحد فروش و بازرگانی کینگوود در تماس باشید.
021-22073366 | 021-22381942-5 | 09039003451

ویدئوی معرفی

نظرات مشتریان

ارسال نظر

Contact Us